اخبار مدارس و معاونت

دکتر محمدعلی نادی معاون علوم تربیتی و مهارتی از مجتمع مدارس سما نجف آباد بازدید کرد

در حاشیه بیست و پنجمین اجلاس شورای دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، دکتر محمدعلی نادی معاون علوم تربیتی و مهارتی از مجتمع مدارس سما نجف آباد بازدید کرد.

دکتر محمدعلی نادی معاون علوم تربیتی و مهارتی  در حاشیه ی بیست و پنجمین اجلاس شورای دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد انجام شد از دبستان پسرانه دوره اول، دبستان پسرانه دوره دوم، هنرستان فنی و حرفه ای و هنرستان تربیت بدنی پسرانه بازدید و ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های مدارس سما نجف آباد، بر انتقال تجارب همکاران و ارتباط و تعامل با سایر واحدهای سما در کل کشور تأکید فرمودند.

استفاده از فناوری های نوین ، برگزاری کلاس های فوق برنامه ویژه و استمرار آن در سایر پایه ها و دوره های تحصیلی در مدارس سما با توجه به ظرفیت مجتمعی بودن این واحد، مهارت آموزی و استفاده از ظرفیت معلمان و تیم آموزشی مدارس در تولید محتوای غنی آموزشی از جمله مواردی بود که مورد تایید و تأکید دکتر نادی قرار گرفت.

4

3

گلخانه آموزشی ، فضای قصه گویی ،آموزش هنر و کتابخانه، کلاس های درس و فضاهای کارگاهی از جمله مواردی بود که توسط معاون علوم تربیتی و مهارتی دانشگاه مورد بازدید قرار گرفت.

6

2

 دکتر شهلا روزبهانی معاون امور مدارس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد،  ضمن ابراز تشکر از فرصتی که دکتر نادی با توجه به زمان محدود، برای بازدید از مدارس سما نجف آباد تخصیص دادند، گزارشی از افتخارات مدارس سما و دستاوردهای ویژه این مدارس ارائه فرمودند.

5

1

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار مدارس و معاونت دکتر محمدعلی نادی معاون علوم تربیتی و مهارتی از مجتمع مدارس سما نجف آباد بازدید کرد