اخبار مدارس و معاونت

افتتاح چهاردهمین مدرسه سما در نجف آباد

هم زمان با شروع سال تحصیلی 1403-1402 چهاردهمین مدرسه سما در نجف آباد افتتاح شد .

در مراسمی با حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد ، دبستان دخترانه سما (3) به بهره‌برداری رسید.

دراین مراسم که با حضور هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی نجف آّباد ، مدیران ستادی و مدیران مدارس سما نجف آباد برگزار شد جمعی از دانش آموزان و والدین نیز حضور داشتند و همزمان با آیین افتتاح مدرسه در جشن شکوفه های دانش آموزان کلاس اول شرکت نمودند.

دکتر نعیمی در این آیین ، نگاه تحول گرایانه به موضوع مدرسه داری مبتنی بر سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را مورد تأکید قرار داده و اهتمام جدی کادر آموزشی مدرسه بر ارائه طرح های مبتنی بر استعداد یابی ، مهارت آموزی و عنایت ویژه به تربیت مذهبی دانش آموزان را مورد مطالبه دانشگاه دانستند.

IMG 9529

به گزارش روابط عمومی سما نجف آباد ، دکتر شهلا روزبهانی معاون امور مدارس (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نیز در حاشیه این مراسم اظهار داشت؛ مجموعه مدارس سما با سابقه قریب 31 سال به یکی از قطب های آموزشی شهرستان و استان تبدیل شده و با توجه به وجود ظرفیت های کم نظیر از جمله فضای آموزشی مناسب و همچنین افزایش تقاضای دانش آموزان دختر برای حضور در مدارس سما اقدام به راه اندازی این مدرسه نمود که با یاری خداوند در 28 شهریور 1402 این مهم انجام شد.

IMG 9555

این مدرسه در زمینی به مساحت 5400 مترمربع و 2200 متر مربع فضای آموزشی امکان ثبت نام و پذیرش 600 نفر دانش آموز را دارا می باشد.

در راه اندازی و تجهیز این مدرسه همانند سایر مدارس سما نجف آباد سعی  شده است آموزش ها مبتنی بر مهارت، نوآوری و کارآفرینی  و نگاه تحول گرایانه مبتنی بر اسناد فرادستی باشد و امید است با تلاش همکاران پرتلاش سمایی این نگاه حاکم شود .

IMG 9416

IMG 9422

IMG 9463

IMG 9490

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار مدارس و معاونت افتتاح چهاردهمین مدرسه سما در نجف آباد