اخبار مدارس و معاونت

بازدید میدانی از مدارس

بازدید میدانی هیات علمی اجرایی و غیراجرایی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد از مدارس سما واحد نجف آباد
در راستای گسترش تعامل و تبادل مابین مدارس سما و دانشگاه آزاد برنامه بازدید از مدارس سما توسط جناب دکتر حسین رضا به همراه هیات علمی و اساتید دانشگاه به صورت هدفمندتر در حال اجرا می باشد. این بازدید دوشنبه 24 بهمن ماه با حضور دو تیم در دو بازه زمانی مختلف انجام گرفته . در این بازدید دکترحسین رضا در صحبت های خود به مشارکت بیشتر دانشگاه و مدارس سما در راستای تعلیم و تربیت اشاره کردند . همچنین سرکار خانم دکتر روزبهانی معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما نیز در صحبت های خود از مزیت ها و نقاط قوت مدارس سما جهت پذیرش دانش آموز در تمامی مقاطع تحصیلی صحبت کردند.
دکتر روزبهانی در ادامه به افزایش برنامه های که دانشگاه می تواند جهت رشد بیشتر مدارس سما داشته باشد و همچنین بلعکس زمینه هایی که مدارس سما می توانند به جذب دانشجوهای توانمند در دانشگاه با همدیگر همکاری کنند.
حمیدرضا یوسفی مدیر مجتمع مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد از پیشینه و سابقه درخشان مدارس سما از سال 1371 تا کنون صحبت کردند . در ادامه ایشان از پذیرش دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی و در دو جنسیت دخترانه و پسرانه و همچنین از افتخارات این مجموعه در تاسیس هنرستان فنی و حرفه ای و تربیت بدنی پسرانه و هنرستان تربیت بدنی دخترانه که فقط در غرب استان تنها هنرستان های تربیت بدنی خبر دادند.

IMG 8746

 

IMG 8585

 

IMG 8647

 

IMG 8711

 بخش جذابتر این برنامه بازدید از گلخانه دبستان پسرانه سما دوره دوم بود.

IMG 8700

 

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار مدارس و معاونت بازدید میدانی از مدارس