اخبار مدارس و معاونت

کسب مقام دوم کشور در سی و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان توسط دانش آموز سمای نجف آباد

کسب مقام دوم کشور در سی و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دوره اول متوسطه در رشته کشتی توسط دانش آموز اسماعیل طاهردوست پایه نهم از دبیرستان پسرانه سما نجف آباد دوره اول

سی و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر متوسطه اول سراسر کشور در رشته‌های کشتی آزاد و فرنگی و ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی طی روزهای سه شنبه دهم مرداد ماه تا جمعه سیزدهم مردادماه جاری با حضور هزار و 200 ورزشکار با شعار دانش آموز ورزشکار، دوستدار و حافظ محیط زیست در کرمان برگزار شد و با شناخت نفرات برتر در هر رشته ورزشی به کار خود پایان داد.

70011

دانش آموزان در رشته کشتی آزاد با حضور ۳۸۰ ورزشکار در قالب ۲۶ تیم از استان های سراسر کشور در سالن چند منظوره دانشگاه شهید باهنر کرمان و در بخش کشتی فرنگی با حضور ۲۷۰ ورزشکار در قالب ۲۲ تیم از سراسر کشور به رقابت پرداختند.

در وزن ۶۲ کیلوگرم امیرحسین سروری از شهرستان‌های تهران مقام اول و مدال طلا، اسماعیل ظاهر دوست از استان اصفهان مقام دوم و مدال نقره، محمد کرم پور از استان لرستان و امیرصدرا گوهری‌زاده از استان زنجان مقام سوم و مدال برنز را به دست آوردند.

pic

 

70017

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار مدارس و معاونت کسب مقام دوم کشور در سی و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان توسط دانش آموز سمای نجف آباد