اخبار مدارس و معاونت

کسب رتبه در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش مجازی توسط دبستان پسرانه سما نجف آباد

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، در بیست و نهمین روز از دی ماه 1400 آیین تجلیل از منتخبین جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش مجازی مدارس دوره ابتدایی با حضور لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل،  معاونین و کارشناسان آموزش مناطق و نواحی و مدیران مدارس منتخب جشنواره در محل دبستان بیرجندی ناحیه 3 اصفهان برگزارشد.
دراین مراسم لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) از پیشکسوتان حوزه آموزش ابتدایی اداره کل و زحمات همکاران ، مدیران در نواحی و مناطق استان قدردانی کرد.
وی افزود: جهان امروز جهان گسترش اطلاعات و ارتباطات و مهارت هاست و تحولات شتابدار شعار تشکیل دهکده جهانی و جهانی شدن را شکل داده و این موج چالش ها آینده ما را نشان خواهد داد. قرن 21 قرن دانایی و انقلاب اطلاعات است. در قرن 21 امر تغییر در همه عرصه های زندگی فراگیر خواهد بود . تغییر همزاد بشر بوده اما گسترش و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات تغییر را سرعت ، کیفیت و سهولت فراوانی بخشیده است که این پیش بینی آینده را سخت کرده است . باید با آمادگی کامل در برابر این تغییرات ظاهر شد و مهمترین بستر این رویارویی تغییر در نظام آموزش و پرورش است . تغییر در اندیشه ها و نگرش ها تغییری پایدار و ماندگار است .
 
site R1 Amozeshe majazi sama

ابطحی در ادامه تصریح کرد: از تعداد 2048مدرسه که در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش مجازی در سطح استان شرکت نمودند 98 مدرسه بر اساس سهمیه به مرحله استانی راه یافته و پس از بررسی و ارزیابی حضوری 20 آموزشگاه به عنوان مدارس منتخب استانی معرفی شدند که دبستان پسرانه سما دوره اول به مدیریت سرکارخانم مرجان رحیمی از شهرستان نجف آباد یکی از این مدارس می باشد.گفتنی است در پایان از  مدیران مدارس منتخب  این جشنواره تجلیل شد.
شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار مدارس و معاونت کسب رتبه در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش مجازی توسط دبستان پسرانه سما نجف آباد