برگزاری اولین جلسه دبیران قطب مدیران شهرستان نجف آباد در معاونت سما برگزاری اولین جلسه دبیران قطب مدیران شهرستان نجف آباد در معاونت سما پنج شنبه, 24 مهر 1399 اولین جلسه دبیران قطب مدیران مدارس ابتدایی شهرستان نجف آباد به میزبانی مجتمع مدارس...
کسب 11 رتبه‌ برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط سما نجف آباد کسب 11 رتبه‌ برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط سما نجف آباد سه شنبه, 22 مهر 1399 کسب 11 رتبه‌ برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط سما نجف آباد معاون آموزش‌های عمومی...
کسب رتبه برتر استان در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش در فضای مجازی توسط سمای نجف‌آباد کسب رتبه برتر استان در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش در فضای مجازی توسط سمای نجف‌آباد سه شنبه, 15 مهر 1399 کسب رتبه برتر استان در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش در فضای مجازی توسطسمای ...
افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنی دخترانه شهرستان در سما نجف آباد افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنی دخترانه شهرستان در سما نجف آباد سه شنبه, 15 مهر 1399 افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنیدخترانه شهرستان در سما نجف آباد نخستین هنرستان تربیت...
افتتاح ساختمان جدید پیش دبستانی مستقل سما  با حضورجمعی از مسئولان شهرستان و استان افتتاح ساختمان جدید پیش دبستانی مستقل سما با حضورجمعی از مسئولان شهرستان و استان دوشنبه, 07 مهر 1399 با حضور مسئولان ، ساختمان جدید پیش دبستانی مستقل سما افتتاح شد . با حضور مسئول نهاد...
کسب مقام سوم تیمی مسابقات ترامپولین کشور توسط دانش آموز سما نجف آباد کسب مقام سوم تیمی مسابقات ترامپولین کشور توسط دانش آموز سما نجف آباد چهارشنبه, 14 اسفند 1398 دانش آموز ورزشکار سما نجف آباد مقام سوم تیمی رقابت‌های ترامپولین باشگاه‌های کشور...
برادران سمایی واحد نجف‌آباد مدال طلا و برنز جشنواره مخترعان مالزی را کسب کردند برادران سمایی واحد نجف‌آباد مدال طلا و برنز جشنواره مخترعان مالزی را کسب کردند یکشنبه, 11 اسفند 1398 حسین و علی مختاری دانش‌آموزان پایه‌های دوازدهم ریاضی و ششم ابتدایی مدال طلا و برنز...

اخبار و تازه ها

افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنی دخترانه شهرستان در سما نجف آباد

افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنیدخترانه شهرستان در سما نجف آباد

نخستین هنرستان تربیت بدنیدخترانه شهرستان در سما نجف آباد با حضور رئیس و هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان، نماینده اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و مدیر و معاونین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان افتتاح شد.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد نجف‌آباد در آیین افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنی دخترانه سمای نجف‌آباد گفت: در راستای انعقاد تفاهم نامه بین سازمان سما و سمای این مرکز مبنی بر راه‌اندازی و توسعه مدارس جدید و با توجه به امکانات مطلوب ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و نیاز موجود در شهرستان، هنرستان تربیت بدنی دخترانه برای نخستین بار در سطح شهرستان راه اندازی و با پذیرش دانش آموز در سال تحصیلی جدید، فعالیت خود را آغاز کرد.

دکتر شهلا روزبهانی گفت: اولين هنرستان تربيت بدني شهرستان در سمای نجف آباد با هدف ایجاد زمینه تحصیل تعداد زيادي از علاقه مندان اين رشته، با استفاده از امكانات کم نظير واحد دانشگاهي در راستای كمك به رفع مشكلات آموزش و پرورش شهرستان با رویکرد توسعه آموزش های مهارتی و هدایت دانش آموزان به سمت اشتغال تاسيس و راه اندازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه سمای نجف آبادشعار "سما مدرسه زندگی" را سرلوحه کار خود قرار داده است و همه کارکنان در این مجموعه میثاق بسته اند که در تحقق این شعار تمامی تلاش خود را به کار گیرند و در کنار آموزش های درسی، درس زندگی را به دانش آموزان بیاموزند.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی واحد نجف‌آباد ادامه داد: مجموعه سمای نجف آباد تلاش دارددر کنار اجرای برنامه های آموزشی مصوب وزارت آموزش و پرورش، زمینه تربیت فرزندانی صالح و آینده‌سازانی شایسته برای آینده کشور را به بهترین شکل فراهم آورد.

دکتر روزبهانی ابراز امیدواری کرد: در سال های آتی با افزایش میزان پذیرش و توسعه فعالیت‌های هنرستان تربیت بدنی دخترانه سمای نجف آباد، شاهد درخشش دانش آموزان در این مجموعه باشیم.

IMG 5424

IMG 5410

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا بر مطالعه و تفکر نسل نوجوان و جوان جامعه پیرامون ایثارگری ها و از خودگذشتگی های حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و افزود: امنیت امروز جامعه ما مرهون جوانان غیور این مرز و بوم است که جان خود را در طبق اخلاص نهادند و از مرزهای این سرزمین در مقابل دشمنان دفاع کردند.

دکتر امیررضا نقش با اشاره به افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنی دخترانه شهرستان در سمای نجف آباد آن را یکی از نیازهای مهم و مطالبات مردم شهرستان برشمرد و افزود: امروز شاهد رقم خوردن اتفاق خوبی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و مجموعه سما هستیم و امیدواریم بتوانیم وظایف خود را در قبال مسئولیت هایی که بر عهده داریم به نحو احسن انجام دهیم.

IMG 5428

IMG 5414

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان ، مجموعه سمای نجف آباد را مجموعه ای پرافتخار و مجتمع عظیم علمی، آموزشی و تربیتی برشمرد و افزودامروز شاهد ثمره تلاش این مجموعه هستیم.

حجت‌الاسلام عباسعلیحیدری با اشاره به ایثارگری شهدا و رزمندگان و مصادف شدن راه اندازی هنرستان تربیت بدنی دخترانه سما نجف آباد با هفته دفاع مقدس ابراز امیدواری کرد: دانش آموزان بتوانند علاوه بر کسب تعلیم و تربیت ادامه دهنده راه شهدا باشند.

وی با تاکید بر اهمیت تربیت افزود: تربیت تنها محدود به آموزش نمی ‌شود و ارتباط معلمان و مربیان با دانش آموزان و خانواده های آنان از اصول اساسی تربیت به شمار می‌آید و باید در کنار تربیت بدن، تربیت اخلاق و رفتار دانش‌آموزان نیز مدنظر قرار گیرد.

IMG 5443

2

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد با قدردانی از مجموعه سما به جهت راه اندازی اولین هنرستان تربیت بدنی دخترانه شهرستان گفت: علاقه مندی فراوانی به حضور در رشته تربیت بدنی در بخش دختران در شهرستان وجود دارد و تقاضای راه اندازی هنرستان دخترانه تربیت بدنی از مطالبات دیرینه دانش‌آموزان بود.

سیدرضا موسوی زاده ادامه داد: با توجه به فراهم نبودن این امکان برای آموزش و پرورش در بخش دولتی به لحاظ ظرفیت و امکانات و بهره مندی مرکز سمای نجف آباد از امكانات دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین تجربه موفق پیشین این مجموعه در راه اندازی اولین هنرستان تربیت‌بدنی در بخش پسران باعث شد نخستین هنرستان تربیت‌بدنی دخترانه شهرستان نیز در مجموعه سمای نجف آباد راه‌اندازی شود.

وی افزود: اختصاص ساختمان و تجهیزات مناسب دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به مدارس سما، موجب توسعه بخش غیردولتی و کاهش تراکم جمعیت دانش‌آموزی در بخش دولتی خواهد شد و این تعامل مثبت ایجاد شده بین دانشگاه آزاد اسلامی و مجموعه سما نجف آباد قطعاً دو طرفه خواهد بود که از آن حمایت و به‌دنبال تقویت هرچه بیشتر همکاری‌های مشترک خواهیم بود.

IMG 5452

IMG 5464

IMG 5508

 


شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار و تازه ها افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنی دخترانه شهرستان در سما نجف آباد