اخبار و تازه ها

راه اندازی مدرسه دائمی فوتبال در سما نجف آباد

2

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سمای نجف‌آباد از راه‌اندازی مدرسه دائمی فوتبال در این مرکز خبر داد.

دکتر اسدالله خاکی صبح امروز در حاشيه مراسم افتتاح مدرسه فوتبال سمای‌نجف‌آباد گفت: در راستای ابلاغ دستورالعمل راه‌اندازی و توسعه مدارس تخصصی و آکادمی‌های ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز سما، مدرسه فوتبال دائمی سمای نجف‌آباد به همت هنرستان تربیت‌بدنی این واحد راه‌اندازی شد.

وی افزود: با توجه به وجود زیرساخت‌ها و امکانات مطلوب ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و تأسیس هنرستان تربیت‌بدنی در مجموعه سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، مدرسه فوتبال با مشارکت مرکز سما و واحد دانشگاهی نجف‌آباد راه‌اندازی شد كه نونهالان و نوجوانان در رده سنی ۶ تا ۱۶ سال را آموزش می‌دهد.

1

رئیس سمای نجف‌آباد با تأکید بر توسعه فعالیت‌های ورزشی، استعدادیابی، تقويت نشاط ورزشی در کودکان و نوجوانان، استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی را از اهداف تأسیس مدارس تخصصی ورزش برشمرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی نونهالان و نوجوانان و هدایت صحیح آنان در این مسیر گامی هرچند کوچک در راستای ايفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی و برنامه‌ریزی مطلوب برای مدیریت اوقات فراغت گروه‌های مختلف سنی برداشته شود.

5

 

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد از راه اندازی مدرسه دائمی فوتبال در این مرکز خبر داد.

دکتر اسداله خاکی در حاشيه مراسم افتتاحیه مدرسه فوتبال سما نجف آباد گفت: «در راستای ابلاغ دستورالعمل راه‌اندازی و توسعه مدارس تخصصی و آکادمی‌های ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین استفاده بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز سما، مدرسه فوتبال دائمی سما نجف آباد به همت هنرستان تربیت بدنی این واحد راه اندازی شد.»

iaun

 Location-Icon-Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه
 تلفن تلفن:                            ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir

 twitter    instagram    Linkedin-Icon    telegram    apci-aparat  

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.

مجری وب سایت

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار و تازه ها راه اندازی مدرسه دائمی فوتبال در سما نجف آباد