اخبار و تازه ها

نشست هم اندیشی مدیران سما نجف آباد و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان

IMG 2844

جمعی از مدیران مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دیدار کردند. در این دیدار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای این مجموعه، توجه به مسائل تربیتی، اخلاقی و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان را یکی از اولویتهای مهم مرکز برشمرد و افزود: با توجه به تفاوت نیازهای دانش آموزان در سنین مختلف و حساسیت های مرتبط با آن، تعامل و ارتباط با خانواده ها در قالب جلسات آموزش خانواده و بصورت مستمر در طول سال تحصیلی برنامه ریزی شده است.

IMG 2846

دکتر اسداله خاکی پیاده سازی اهداف و شاخص‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس سما نجف آباد را از اولویتهای این مجموعه برشمرد و تاکید کرد: مدیران سما نجف آباد تلاش دارند با همت خانواده ها، معلمین و دانش آموزان به شاخص های این سند تحول جامه عمل بپوشانند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر جایگاه والای تعلیم و تربیت افزود: در قرآن و روایات و سیره معصومین (علیهم السلام) این جایگاه به طور عینی قابل مشاهده است. وی خطاب به مدیران افزود: یکی از الگوهای تعلیم و تربیت بستر سازی برای آموزش و پرورش است که این مهم در مجموعه سما نجف آباد طراحی و پیاده سازی شده است. حجت الاسلام والمسلمین حیدری ضمن قدردانی از کسب موفقیت ها در عناوین مختلف در مجموعه سما نجف آباد، آن را نتیجه تلاش، همدلی، تعامل و روحیه جهادی دانست و افزود: نیاز به تقویت این ویژگی ها در جامعه امروز به شدت احساس می شود. وی افزود: وجود روحیه جهادی باعث بروز گشایش های بزرگ در ساختارهای اقتصادی و اجتماعی خواهد شد که باید بیش از گذشته ‏ایجاد و تقویت گردد.

IMG 2867

حجت الاسلام حیدری با اشاره به ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبریرا چشم انداز نهادها و مجموعه‌های مختلف کشور دانست و افزود: افق تعلیم و تربیت در این بیانیه به صورت شفاف و روشن قابل مشاهده است. وی با تاکید بر نقش محوری دانشگاهیان در عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، توسعه علم و فناوری، پژوهش و مهارت افزایی را از جمله اقدامات در راستای تحقق آن برشمرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با قدردانی از فعالیتهای مجموعه سما نجف آباد در زمینه مهارت آموزی تاکید کرد: فارغ التحصیلی دانش آموزان و دانشجویانسمایی باید با کسب حداقل یک مهارت توأم باشد. وی افزود: همه ما باید با همت و کار جهادی و با ایجاد یک نهضت علمی، کشور را به قله‌های اقتدار علمی و فناوری در دنیا برسانیم. حجت الاسلام حیدری با قدردانی از اقدام مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد در ارسال کمک‌های مردمی و همچنین ارسال بخشی از تولیدات کارگاه کاربنیان طراحی و دوخت این مرکز و توزیع آن در مناطقسیل زده در قالب گروه جهادی، این اقدام را در راستای تحقق شعار رونق تولید عنوان کرد. وی در پایان ابراز امیدواری کرد مجموعه سما نجف آباد در ادامه مسیر پیش رو با تداوم ایجاد ابتکار و خلاقیت در زمینه های مختلف برای خود کارگشا و برای مجموعه‌های دیگر راهگشا باشد.

منبع: روابط عمومی

 

  جمعی از مدیران مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سما، در این دیدار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این مجموعه، توجه به مسائل تربیتی، اخلاقی و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان را یکی از اولویت های مهم مرکز برشمرد و افزود:«با توجه به تفاوت نیازهای دانش آموزان در سنین مختلف و حساسیت های مرتبط با آن، تعامل و ارتباط با خانواده ها در قالب جلسات آموزش خانواده و به صورت مستمر در طول سال تحصیلی برنامه ریزی شده است

 دکتر اسداله خاکی پیاده سازی اهداف و شاخص‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس سما نجف آباد را از اولویتهای این مجموعه برشمرد و تاکید کرد:«مدیران سما نجف آباد تلاش دارند با همت خانواده ها، معلمان و دانش آموزان به شاخص های این سند تحول، جامه عمل بپوشانند
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر جایگاه والای تعلیم و تربیت افزود:«در قرآن و روایات و سیره معصومین (علیهم السلام) این جایگاه به طور عینی قابل مشاهده است
 
وی خطاب به مدیران افزود:«یکی از الگوهای تعلیم و تربیت بستر سازی برای آموزش و پرورش است که این مهم در مجموعه سما نجف آباد طراحی و پیاده سازی شده است.» حجت الاسلام والمسلمین حیدری ضمن قدردانی از کسب موفقیت ها در عناوین مختلف در مجموعه سما نجف آباد، آن را نتیجه تلاش، همدلی، تعامل و روحیه جهادی دانست و افزود:«نیاز به تقویت این ویژگی ها در جامعه امروز به شدت احساس می شود. وی افزود: وجود روحیه جهادی باعث بروز گشایش های بزرگ در ساختارهای اقتصادی و اجتماعی خواهد شد که باید بیش از گذشته ‏ایجاد و تقویت گردد.» حجت الاسلام حیدری با اشاره به ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبریرا چشم انداز نهادها و مجموعه‌های مختلف کشور دانست و افزود:«افق تعلیم و تربیت در این بیانیه به صورت شفاف و روشن قابل مشاهده است

 وی با تاکید بر نقش محوری دانشگاهیان در عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، توسعه علم و فناوری، پژوهش و مهارت افزایی را از جمله اقدامات در راستای تحقق آن برشمرد.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با قدردانی از فعالیتهای مجموعه سما نجف آباد در زمینه مهارت آموزی تاکید کرد:«فارغ التحصیلی دانش آموزان و دانشجویانسمایی باید با کسب حداقل یک مهارت توأم باشد. وی افزود: همه ما باید با همت و کار جهادی و با ایجاد یک نهضت علمی، کشور را به قله‌های اقتدار علمی و فناوری در دنیا برسانیمحجت الاسلام حیدری با قدردانی از اقدام مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد در ارسال کمک‌های مردمی و همچنین ارسال بخشی از تولیدات کارگاه کاربنیان طراحی و دوخت این مرکز و توزیع آن در مناطقسیل زده در قالب گروه جهادی، این اقدام را در راستای تحقق شعار رونق تولید عنوان کرد.
 
وی در پایان ابراز امیدواری کرد مجموعه سما نجف آباد در ادامه مسیر پیش رو با تداوم ایجاد ابتکار و خلاقیت در زمینه های مختلف برای خود کارگشا و برای مجموعه‌های دیگر راهگشا باشد.
 
 

 

منبع :  روابط عمومی

iaun

 Location-Icon-Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه
 تلفن تلفن:                            ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir

 twitter    instagram    Linkedin-Icon    telegram    apci-aparat  

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.

مجری وب سایت

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار و تازه ها نشست هم اندیشی مدیران سما نجف آباد و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان