اخبار و تازه ها

امام جمعه نجف آباد: آینده نگری و به روز بودن، از علل موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی است.

IMG 2803

جمعی از مدیران و مسئولان مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دیدار کردند. نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد در این دیدار با تاکید بر جایگاه والای نماز در روایات، خطاب به مدیران گفت: نماز مظهر ذکر و توجه به مبدأ هستی است، بنابراین طراحی همه برنامه ها باید بر محور نماز صورت گیرد. وی افزود: دنیا با سختي ‏ها پيچيده شده است اما وجود این سختی ها و مشکلات یکی از ملزومات ساخته شدن انسان در این دنیا است. حجت الاسلام مصطفی حسناتی اضافه کرد: مطابق روایات، بلایا و سختی ها از سنت های الهی به شمار می رود و خداوند با این قانون عیار بندگی و جایگاه صابران و مجاهدان را مشخص می‌کند.

IMG 2833

امام جمعه نجف آباد با قدردانی از ورود دانشگاه آزاد اسلامی برای کمک‌رسانی به مردم در مناطق سیل‌زده، این حضور را اقدامی ارزشمند دانست و خاطرنشان کرد: آینده نگری و به روز بودن، از علل موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی در انجام مطلوب ماموریت های محوله است. وی از اقدام مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد در ارسال کمک‌های مردمی و همچنین ارسال بخشی از تولیدات کارگاه کاربنیان طراحی و دوخت این مرکز و توزیع آن در مناطق سیل زده در قالب گروه جهادی قدردانی کرد و افزود: حضور داوطلبانه اقشار مختلف مردم نمونه ای از اتحاد، وحدت و همدلی را به نمایش گذاشت که مشابه آن در دنیا بی سابقه و اقدامی تأثیرگذار در جهت کاستن از مشکلات و گرفتاری های مردم در این مناطق بود. حجت الاسلام مصطفی حسناتی با تاکید بر لزوم آمادگی همه مردم و مسئولان در برابر حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله افزود: ضرورت ایجاد و حفظ این آمادگی در کاهش خسارت های ناشی از حوادث احتمالی در آینده بسیار موثر خواهد بود.

IMG 2821

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با اشاره به تغییر رویکرد در سیاست های کلان دانشگاه آزاد اسلامی و ماموریت هایی که در زمینه تعلیم و تربیت دانش آموزان مدارس و همچنین تربیت تکنسین ماهر به عهده دانشگاه و سازمان سما گذاشته شده است گفت: مطالباتی وجود دارد که باید با تحقق اهداف و شاخص های سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش در مدارس و همچنین مهارت آموزی مفید و موثر حاصل شود. دکتر اسداله خاکی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای مهارت آموزی در مدارس گفت: برنامه ریزی جامعی در جهت مهارت آموزی دانش آموزان در مدارس و آموزشکده فنی و حرفه ای این مرکز شکل گرفته است تا دانش آموزان مهارت هایی را که در مقاطع ابتدایی فرا می گیرند در مقاطع متوسطه تکمیل نمایند.

 

منبع: روابط عمومی

iaun

 Location-Icon-Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه
 تلفن تلفن:                            ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir

 twitter    instagram    Linkedin-Icon    telegram    apci-aparat  

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.

مجری وب سایت

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار و تازه ها امام جمعه نجف آباد: آینده نگری و به روز بودن، از علل موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی است.