اخبار و تازه ها

پیام تبریک و تسلیت دانشگاه آزاد اسلامی به خانواده شهید حججی ابلاغ شد

IMG 6508

پیام تبریک و تسلیت دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و امنا و دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد در منزل شهید حججی به صورت جداگانه به خانواده این شهید مدافع حرم ابلاغ شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد در حضور خانواده شهید محسن حججی گفت: «شهید حججی با شهامت و ایستادگی خود در برابر ظلم و بیدادگری، درس بزرگی به همگان داد. وی از زندگی راحت و شیرین در کنار خانواده و فرزند خود گذشت تا ما بتوانیم در نهایت امنیت و آسودگی خاطر در کنار عزیزان خود حضور داشته باشیم. بدون شک خون شهید حججی‌ها باعث حفظ امنیت و کیان ایران اسلامی خواهد بود.»

دکتر مهران مجلسی با توجه به مصوبه اخیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تغییر نام واحد نجف آباد به نام شهید محسن حججی خاطرنشان کرد: «ان‌شاءالله با حضور اعضای خانواده این شهید بزرگوار از تابلوی جدید دانشگاه رونمایی خواهد شد. همگی ما معتقدیم نام این شهید سرافراز چراغ هدایتگر ما در ادامه مسیر دانشگاه خواهد بود. از این پس مسئولیت همه ما به‌ویِژه دانشجویان این واحد معتبر دانشگاهی سنگین تر خواهد بود. دانشجویان واحد «شهید حججی» نجف آباد باید با تلاش و کوشش مضاعف نام این شهید بزرگوار را در مجامع علمی بین المللی بلند آوازه تر کنند.»

مهندس اسداله خاکی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد خطاب به خانواده شهید حججی گفت: «نگاه پرصلابت و مقتدرانه شهید محسن حججی در زمان اسارتش تحسین همگان را برانگیخت و باید به شما بواسطه تربیت چنین فرزندی تبریک گفت و قطعاً شهادت این شهید پرصلابت همراه با پیام عاشورایی خود نقطه عطفی در مسیر تکامل انقلاب اسلامی است

در پایان این مراسم لوح یادبود و قرآن نفیس به خانواده شهید حججی اهدا شد.

iaun

 Location-Icon-Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه
 تلفن تلفن:                            ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir

 twitter    instagram    Linkedin-Icon    telegram    apci-aparat  

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.

مجری وب سایت

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار و تازه ها پیام تبریک و تسلیت دانشگاه آزاد اسلامی به خانواده شهید حججی ابلاغ شد