اخبار و تازه ها

دانش آموز سما نجف آباد مدال قهرمانی جهان خود را به فرزند شهید حججی تقدیم کرد

photo 2017 08 14 06 48 11

در پایان رقابت های جهانی اسکیت رولر کاپ ۲۰۱۷ روسیه در شهر مسکو که از قدیمی ترین رقابت های کاپ آزاد جهان محسوب می شود، علی شجاعی دانش آموز متوسطه پسرانه دوره دوم سما نجف آباد موفق شد در بخش پسران کمتر از ۱۶ سال نشان طلای این دوره از رقابتها را از آن خود کند. در این دوره مسابقات ورزشکارانی از کشورهای فرانسه، ایتالیا، مسکو، اتریش و استان های البرز و همدان حضور داشتند که علی شجاعی دانش آموز سما نجف آباد توانست بالاتر از ورزشکار فرانسوی ضمن کسب گردن آویز طلا، بر سکوی قهرمانی جهان بایستد.

photo 2017 08 16 14 37 06

علی شجاعی با حضور در منزل شهید حججی، ضمن تکریم یاد و خاطره شهیدان و ارج نهادن به ایثار و جان نثاری این شهید والا مقام، مدال قهرمانی خود را به فرزند شهید مدافع حرم تقدیم کرد. وی در این خصوص گفت: قبل از مسابقه با خود عهد کردم در صورت قهرمانی مدال خود را به خانواده این شهید بزرگوار تقدیم کنم و به عنوان عضوی از جامعه ورزشی تلاش می کنم یاد این شهیدان را گرامی داشته و ادامه دهنده راه آن ها باشم.

photo 2017 08 15 19 07 39

گفتنی است وی مقام چهارمی مسابقات جهانی فری استایل و مقام دوم نخستین دوره ليگ اسكيت فري استايل شاخه اسپید اسلالوم کشور را در کارنامه خود دارد.

منبع: روابط عمومی

 

iaun

 Location-Icon-Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه
 تلفن تلفن:                            ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir

 twitter    instagram    Linkedin-Icon    telegram    apci-aparat  

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.

مجری وب سایت

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار و تازه ها دانش آموز سما نجف آباد مدال قهرمانی جهان خود را به فرزند شهید حججی تقدیم کرد