معاون جدید آموزش‌های عمومی و مهارتی سما واحد نجف‌آباد معرفي شد

معاون جدید آموزش‌های عمومی و مهارتی سما  واحد نجف‌آباد در مراسمی با حضور مسئولان این واحد دانشگاهی معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی سما، مراسم تکریم و معارفه مسئولان سابق و جدید معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با حضور دكتر امیررضا نقش  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار و از تلاش‌های دكتر اسدالله خاکی رئیس سابق سمای این واحد دانشگاهی قدردانی و دكتر شهلا روزبهانی به‌عنوان معاون جدید آموزش‌های عمومی و مهارتی واحد نجف‌آباد معرفی شد.

 

12

 

دكتر شهلا روزبهانی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان، پیش‌ از این به مدت ۵ سال معاونت آموزشی و ۱۰ سال رياست این واحد دانشگاهی را بر عهده داشته است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در این مراسم خطاب به مدیران سما گفت: «شما وظیفه خطیری بر عهده دارید و آن تربیت نسل آینده است و باید همه تلاش خود را در این مسیر به کار ببندید.»
دكتر امیررضا نقش افزود: «معاونت سمای نجف‌آباد با سابقه بیش از ربع قرن فعالیت در عرصه‌های آموزشی و فرهنگی با تلاش‌های خالصانه کارکنان، معلمان و استادان آن موفق شده جایگاه‌های برتری را در زمینه‌های مختلف علمی، آموزشی و فرهنگی از آن خود کند و امیدواریم این حرکت رو به رشد ادامه و توسعه پیدا کند.»
وی با بیان این‌که سمای نجف‌آباد در مباحث آموزش‌های مهارتی از سرآمدان مدارس سما در کشور است، بیان کرد: «مبانی اصلی در فعالیت‌های تربیتی به‌ویژه در آموزش‌ و پرورش و آموزش ‌های عمومی منویات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب و سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش است که باید با حرکت در زمینه ي ساحات این سند، آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم.»
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد با تأکید بر پیگیری و انجام اهداف، مأموریت‌ها و چشم‌اندازهای سازمانی از کارکنان مجموعه سمای نجف‌آباد خواست با انگیزه، توان و همت پیشین این مجموعه را در مسیر موفقیت به پیش ببرند.
دكتر نقش ابراز امیدواری کرد با مدیریت معاون جدید آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، در راستای توسعه کمی و کیفی این مجموعه، توفیقات بهتر و بیشتری را شاهد باشیم.
رئیس سابق سمای واحد نجف‌آباد نیز  با ارائه گزارش از فعالیت‌های مجموعه سما در سالیان گذشته، مدارس سمای نجف‌آباد را مورد وثوق خانواده‌ها دانست و بیان کرد: «امروز مدارس سمای این واحد تأثیرگذار بر روی مسائل آموزش‌ و پرورش و تعلیم و تربیت هستند.»
دكتر اسدالله خاکی تأکید کرد:«قبول یک مسئولیت باید بر اساس ضرورت و بنا به یک تکلیف باشد و چنان‌چه انجام کار برای رضای خدا صورت گیرد، ماندگار خواهد شد.»

637086587417832112 lg

 

معاون جدید آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نیز با ابراز خرسندی از حضور در این واحد دانشگاهی و مجموعه سما عنوان کرد: «شغل معلمی از وظایف مشترک همه ما است و همه باید در زمینه تعلیم و تربیت فرزندان این مرزوبوم نقش‌آفرین باشیم.»
دكتر شهلا روزبهانی ورود به مجموعه سما را ادامه نقش معلمی خود دانست و گفت: «این ورود را نقطه عطفی در مسیر کاری خود می‌دانم و امیدوارم با تلاش، همدلی، همراهی و استفاده از تجربیات ارزشمند همه همکاران این مجموعه، با تربیت فرزندانی توانمند و فرهیخته شاهد تحقق رشد، تعالی و توسعه در زمینه‌های مختلف در کشور باشیم.»
وی خاطرنشان کرد: «همه یک خانواده بزرگ هستیم و هر کدام نقشی را در این خانواده ایفا می‌کنیم و برای رسیدن به سرمنزل مقصود باید وظایف و نقش‌های خود را به‌خوبی ایفا کنیم.»
دكتر روزبهانی تأکید کرد: «همه هم‌پیمان خواهیم شد با قدرت و توان وارد میدان شده و امانت‌دار خوبی برای تلاش‌های گذشتگان باشیم و لحظه‌ای از فعالیت و تلاش برای دستیابی به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی کوتاهی نکنیم و امید آن داریم با انجام وظایف خطیری که بر عهده داریم دین خود را به شهدا و مردم شهرستان نجف‌آباد ادا کنیم.»

 

كسب مقام سوم مسابقات سراسري تنيس روي ميز كاركنان دانشگاه هاي آزاد اسلامي توسط واحد نجف آباد

IMG 20191115 WA0039

به گزارش روابط عمومي سما ، مسابقات سراسري كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي در رشته تنيس روي ميز با حضور 15 تيم از دانشگاه هاي آزاد سراسر كشور از تاريخ 22 الي 27 آبان ماه 98 در واحد دزفول برگزار گرديد ، تيم 4 نفره دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد متشكل از 3 نفر از كاركنان سما نجف آباد آقايان بابك ايمانيان ،‌ محمد موحدي و سيد ضياء‌الدين رضوي ،‌ موفق به كسب مقام سوم گرديد .

همچنين آقاي بابك ايمانيان مقام سوم انفرادي اين دوره از مسابقات را كسب نمود .

 IMG 20191116 WA0140

 

 

 

راه اندازی مدرسه دائمی فوتبال در سما نجف آباد

2

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سمای نجف‌آباد از راه‌اندازی مدرسه دائمی فوتبال در این مرکز خبر داد.

دکتر اسدالله خاکی صبح امروز در حاشيه مراسم افتتاح مدرسه فوتبال سمای‌نجف‌آباد گفت: در راستای ابلاغ دستورالعمل راه‌اندازی و توسعه مدارس تخصصی و آکادمی‌های ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز سما، مدرسه فوتبال دائمی سمای نجف‌آباد به همت هنرستان تربیت‌بدنی این واحد راه‌اندازی شد.

وی افزود: با توجه به وجود زیرساخت‌ها و امکانات مطلوب ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و تأسیس هنرستان تربیت‌بدنی در مجموعه سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، مدرسه فوتبال با مشارکت مرکز سما و واحد دانشگاهی نجف‌آباد راه‌اندازی شد كه نونهالان و نوجوانان در رده سنی ۶ تا ۱۶ سال را آموزش می‌دهد.

1

رئیس سمای نجف‌آباد با تأکید بر توسعه فعالیت‌های ورزشی، استعدادیابی، تقويت نشاط ورزشی در کودکان و نوجوانان، استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی را از اهداف تأسیس مدارس تخصصی ورزش برشمرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی نونهالان و نوجوانان و هدایت صحیح آنان در این مسیر گامی هرچند کوچک در راستای ايفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی و برنامه‌ریزی مطلوب برای مدیریت اوقات فراغت گروه‌های مختلف سنی برداشته شود.

5

 

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد از راه اندازی مدرسه دائمی فوتبال در این مرکز خبر داد.

دکتر اسداله خاکی در حاشيه مراسم افتتاحیه مدرسه فوتبال سما نجف آباد گفت: «در راستای ابلاغ دستورالعمل راه‌اندازی و توسعه مدارس تخصصی و آکادمی‌های ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین استفاده بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز سما، مدرسه فوتبال دائمی سما نجف آباد به همت هنرستان تربیت بدنی این واحد راه اندازی شد.»

نشست هم اندیشی مدیران سما نجف آباد و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان

IMG 2844

جمعی از مدیران مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دیدار کردند. در این دیدار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای این مجموعه، توجه به مسائل تربیتی، اخلاقی و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان را یکی از اولویتهای مهم مرکز برشمرد و افزود: با توجه به تفاوت نیازهای دانش آموزان در سنین مختلف و حساسیت های مرتبط با آن، تعامل و ارتباط با خانواده ها در قالب جلسات آموزش خانواده و بصورت مستمر در طول سال تحصیلی برنامه ریزی شده است.

IMG 2846

دکتر اسداله خاکی پیاده سازی اهداف و شاخص‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس سما نجف آباد را از اولویتهای این مجموعه برشمرد و تاکید کرد: مدیران سما نجف آباد تلاش دارند با همت خانواده ها، معلمین و دانش آموزان به شاخص های این سند تحول جامه عمل بپوشانند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر جایگاه والای تعلیم و تربیت افزود: در قرآن و روایات و سیره معصومین (علیهم السلام) این جایگاه به طور عینی قابل مشاهده است. وی خطاب به مدیران افزود: یکی از الگوهای تعلیم و تربیت بستر سازی برای آموزش و پرورش است که این مهم در مجموعه سما نجف آباد طراحی و پیاده سازی شده است. حجت الاسلام والمسلمین حیدری ضمن قدردانی از کسب موفقیت ها در عناوین مختلف در مجموعه سما نجف آباد، آن را نتیجه تلاش، همدلی، تعامل و روحیه جهادی دانست و افزود: نیاز به تقویت این ویژگی ها در جامعه امروز به شدت احساس می شود. وی افزود: وجود روحیه جهادی باعث بروز گشایش های بزرگ در ساختارهای اقتصادی و اجتماعی خواهد شد که باید بیش از گذشته ‏ایجاد و تقویت گردد.

IMG 2867

حجت الاسلام حیدری با اشاره به ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبریرا چشم انداز نهادها و مجموعه‌های مختلف کشور دانست و افزود: افق تعلیم و تربیت در این بیانیه به صورت شفاف و روشن قابل مشاهده است. وی با تاکید بر نقش محوری دانشگاهیان در عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، توسعه علم و فناوری، پژوهش و مهارت افزایی را از جمله اقدامات در راستای تحقق آن برشمرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با قدردانی از فعالیتهای مجموعه سما نجف آباد در زمینه مهارت آموزی تاکید کرد: فارغ التحصیلی دانش آموزان و دانشجویانسمایی باید با کسب حداقل یک مهارت توأم باشد. وی افزود: همه ما باید با همت و کار جهادی و با ایجاد یک نهضت علمی، کشور را به قله‌های اقتدار علمی و فناوری در دنیا برسانیم. حجت الاسلام حیدری با قدردانی از اقدام مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد در ارسال کمک‌های مردمی و همچنین ارسال بخشی از تولیدات کارگاه کاربنیان طراحی و دوخت این مرکز و توزیع آن در مناطقسیل زده در قالب گروه جهادی، این اقدام را در راستای تحقق شعار رونق تولید عنوان کرد. وی در پایان ابراز امیدواری کرد مجموعه سما نجف آباد در ادامه مسیر پیش رو با تداوم ایجاد ابتکار و خلاقیت در زمینه های مختلف برای خود کارگشا و برای مجموعه‌های دیگر راهگشا باشد.

منبع: روابط عمومی

 

  جمعی از مدیران مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سما، در این دیدار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این مجموعه، توجه به مسائل تربیتی، اخلاقی و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان را یکی از اولویت های مهم مرکز برشمرد و افزود:«با توجه به تفاوت نیازهای دانش آموزان در سنین مختلف و حساسیت های مرتبط با آن، تعامل و ارتباط با خانواده ها در قالب جلسات آموزش خانواده و به صورت مستمر در طول سال تحصیلی برنامه ریزی شده است

 دکتر اسداله خاکی پیاده سازی اهداف و شاخص‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس سما نجف آباد را از اولویتهای این مجموعه برشمرد و تاکید کرد:«مدیران سما نجف آباد تلاش دارند با همت خانواده ها، معلمان و دانش آموزان به شاخص های این سند تحول، جامه عمل بپوشانند
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر جایگاه والای تعلیم و تربیت افزود:«در قرآن و روایات و سیره معصومین (علیهم السلام) این جایگاه به طور عینی قابل مشاهده است
 
وی خطاب به مدیران افزود:«یکی از الگوهای تعلیم و تربیت بستر سازی برای آموزش و پرورش است که این مهم در مجموعه سما نجف آباد طراحی و پیاده سازی شده است.» حجت الاسلام والمسلمین حیدری ضمن قدردانی از کسب موفقیت ها در عناوین مختلف در مجموعه سما نجف آباد، آن را نتیجه تلاش، همدلی، تعامل و روحیه جهادی دانست و افزود:«نیاز به تقویت این ویژگی ها در جامعه امروز به شدت احساس می شود. وی افزود: وجود روحیه جهادی باعث بروز گشایش های بزرگ در ساختارهای اقتصادی و اجتماعی خواهد شد که باید بیش از گذشته ‏ایجاد و تقویت گردد.» حجت الاسلام حیدری با اشاره به ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبریرا چشم انداز نهادها و مجموعه‌های مختلف کشور دانست و افزود:«افق تعلیم و تربیت در این بیانیه به صورت شفاف و روشن قابل مشاهده است

 وی با تاکید بر نقش محوری دانشگاهیان در عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، توسعه علم و فناوری، پژوهش و مهارت افزایی را از جمله اقدامات در راستای تحقق آن برشمرد.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با قدردانی از فعالیتهای مجموعه سما نجف آباد در زمینه مهارت آموزی تاکید کرد:«فارغ التحصیلی دانش آموزان و دانشجویانسمایی باید با کسب حداقل یک مهارت توأم باشد. وی افزود: همه ما باید با همت و کار جهادی و با ایجاد یک نهضت علمی، کشور را به قله‌های اقتدار علمی و فناوری در دنیا برسانیمحجت الاسلام حیدری با قدردانی از اقدام مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد در ارسال کمک‌های مردمی و همچنین ارسال بخشی از تولیدات کارگاه کاربنیان طراحی و دوخت این مرکز و توزیع آن در مناطقسیل زده در قالب گروه جهادی، این اقدام را در راستای تحقق شعار رونق تولید عنوان کرد.
 
وی در پایان ابراز امیدواری کرد مجموعه سما نجف آباد در ادامه مسیر پیش رو با تداوم ایجاد ابتکار و خلاقیت در زمینه های مختلف برای خود کارگشا و برای مجموعه‌های دیگر راهگشا باشد.
 
 

 

منبع :  روابط عمومی

iaun

 Location-Icon-Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه
 تلفن تلفن:                            ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir

 twitter    instagram    Linkedin-Icon    telegram    apci-aparat  

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.

مجری وب سایت

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار و تازه ها