برگزاری جلسه آنلاین تخصصی با معلمان تربیت بدنی به میزبانی سما برگزاری جلسه آنلاین تخصصی با معلمان تربیت بدنی به میزبانی سما چهارشنبه, 07 آبان 1399 برگزاری اولین جلسه آنلاین معلمان تربیت بدنی شهرستان نجف آباد به میزبانی سما نجف آب...
درخشش سمای نجف آباد در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی درخشش سمای نجف آباد در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دوشنبه, 05 آبان 1399 درخشش سمای نجف آباد در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد معلمان و دانش‌آموز سمای...
برگزاری اولین جلسه دبیران قطب مدیران شهرستان نجف آباد در معاونت سما برگزاری اولین جلسه دبیران قطب مدیران شهرستان نجف آباد در معاونت سما پنج شنبه, 24 مهر 1399 اولین جلسه دبیران قطب مدیران مدارس ابتدایی شهرستان نجف آباد به میزبانی مجتمع مدارس...
کسب 11 رتبه‌ برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط سما نجف آباد کسب 11 رتبه‌ برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط سما نجف آباد سه شنبه, 22 مهر 1399 کسب 11 رتبه‌ برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط سما نجف آباد معاون آموزش‌های عمومی...
کسب رتبه برتر استان در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش در فضای مجازی توسط سمای نجف‌آباد کسب رتبه برتر استان در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش در فضای مجازی توسط سمای نجف‌آباد سه شنبه, 15 مهر 1399 کسب رتبه برتر استان در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش در فضای مجازی توسطسمای ...
افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنی دخترانه شهرستان در سما نجف آباد افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنی دخترانه شهرستان در سما نجف آباد سه شنبه, 15 مهر 1399 افتتاح نخستین هنرستان تربیت بدنیدخترانه شهرستان در سما نجف آباد نخستین هنرستان تربیت...
افتتاح ساختمان جدید پیش دبستانی مستقل سما  با حضورجمعی از مسئولان شهرستان و استان افتتاح ساختمان جدید پیش دبستانی مستقل سما با حضورجمعی از مسئولان شهرستان و استان دوشنبه, 07 مهر 1399 با حضور مسئولان ، ساختمان جدید پیش دبستانی مستقل سما افتتاح شد . با حضور مسئول نهاد...

برگزاری جلسه آنلاین تخصصی با معلمان تربیت بدنی به میزبانی سما

برگزاری اولین جلسه آنلاین معلمان تربیت بدنی شهرستان نجف آباد به میزبانی سما نجف آباد

اولین جلسه آنلاین معلمان تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد به میزبانی مجتمع مدارس سما و ازبستر پلتفرم سما  با حضور جناب آقای طراوت کارشناس مسؤول تربیت بدنی شهرستان، خانم دکتر مروی ، خانم دکتر امینی و خانم ابوترابی از کارشناسان آموزش و پرورش شهرستان  و  جناب آقای یوسفی مدیر مجتمع مدارس سما برگزار شد.

IMG 5633

در این جلسه کارشناسان آموزش و پرورش به ارائه توضیحاتی در خصوص طرح کوچ و چگونگی عملکرد معلمان و دبیران تربیت بدنی در این باره پرداختند.

IMG 5628

در ادامه در خصوص  راهکارهای کیفیت بخشی به تربیت بدنی در فضای مجازی بحث و تبادل نظر گردید و به سوالات همکاران پاسخ داده شد.

IMG 5634

IMG 5639

IMG 5648


درخشش سمای نجف آباد در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

درخشش سمای نجف آباد در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد

معلمان و دانش‌آموز سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در جشنواره تولید محتوای الكترونیكی رشد افتخار آفرینی کردند.

در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی علی خلیلی دانش آموز پایه نهم و مرضیه معین معاون دبستان پسرانه دوره اول سمای نجف آباد به ترتیب عناوین برگزیده کشوری و معلم برگزیده استانی را به خود اختصاص دادند.

نهمین جشنواره تولید محتوای الكترونیكی در جهت دستیابی به توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الكترونیكی درسی و تولید محتوای چندرسانه‌ای متناسب با نیاز معلمان و دانش‌آموزان و بهره‌گیری هوشمندانه در فرآیند تدریس، یادگیری و توانمندسازی مدرسه برای ایفای نقش محوری در نیل به وضع مطلوب با معرفی نفرات برگزیده كشوری به كار خود پایان داد.

این جشنواره در دو مرحله به صورت استانی و كشوری برگزار شد و از میان محصولات برگزیده استانها، نفرات برتر كشوری در گروه‌های دانش‌آموزان پایه ششم ابتدایی و دوره اول و دوم متوسطه، هنرجویان هنرستانهای فنی و حرفه‌ای و كار و دانش، مدرسان و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان و فرهنگیان آموزشی، اداری شاغل در ادارات و مدارس با یكدیگر به رقابت پرداختند.

مریم شریعتی، اسراعباسیان، الهه ایزدی خواه، فاطمه هادیان، مژگان شاهسواری، شهرزاد مردانی، فروغ ایام بکام و الهام رحیمی از آموزگاران مدارس سمای دانشگاه آزاد

اسلامی واحد نجف‌آباد نیز در بین برگزیدگان شهرستان در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی قرار گرفتند.

تولید قطعات آموزشی با موضوعات درسی (آموزشی و تربیتی)، تولید درس‌افزارهای آموزشی قطعات و نرم‌افزارهای آموزشی با موضوعات پرورشی، دینی، قطعات و نرم‌افزارها در حوزه تربیت بدنی سلامت و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی، تولید قطعات و نرم‌افزارهای سرگرمی و بازی آموزشی با تاكید بر مفاهیم درسی از جمله محورهای برگزاری این جشنواره عنوان شده است.

eftekharate mehr99370 270


 

برگزاری اولین جلسه دبیران قطب مدیران شهرستان نجف آباد در معاونت سما

اولین جلسه دبیران قطب مدیران مدارس ابتدایی شهرستان نجف آباد به میزبانی مجتمع مدارس سما در ساختمان معاونت سما با حضور جناب آقای موحد معاون آموزش ابتدائی شهرستان نجف آباد ، دبیران قطب و جمعی از همکاران برگزار شد.


IMG 5564

در این جلسه  گزارش کوتاهی از عملکرد مدارس سما  نجف آباد در حوزه آموزش های مجازی توسط یوسفی مدیر مجتمع مدارس سما ارائه و کسب رتبه برتر استان در جشنواره راهبری و کیفیت بخشی به آموزش مجازی توسط دبستان پسرانه دوره اول سما به سرکار خانم رحیمی مدیر این مدرسه تبریک و از زحمات ایشان و سایر همکاران در این زمینه تقدیر گردید.

در ادامه در خصوص  راهکارهای کیفیت بخشی به آموزش مجازی بحث تبادل نظر گردید.

IMG 5567


 

کسب 11 رتبه‌ برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط سما نجف آباد

کسب 11 رتبه‌ برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط سما نجف آباد

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباداز کسب 11 رتبه‌ برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط دانش‌آموزان، دانشجویان و کارکنان این مرکز خبر داد.

دکتر شهلا روزبهانی با اعلام این خبر افزود: این مسابقات در بخش شفاهی، در رشته های قرائت به روش ترتیل، قرائت به روش تحقیق، حفظ، اذان و مداحی، در بخش کتبی، در رشته های تدبر در آیات و روایات، نهج البلاغه، انشای نماز، تفسیر و صحیفه سجادیه و در بخش پژوهش، مقاله نویسی در خصوص فضائل، قواعد و برکات آیت الكرسی در سه گروه دانش آموزی، دانشجویی و کارکنان برگزار شد.

1

وی گفت: در قسمت دانشجویی در بخش حفظ قرآن کریم، اکرم سلیمانیان و در قرائت قرآن کریم به روش تحقیق، مهدی پورملک موفق به کسب رتبه دوم شدند و در بخش تدبر در آیات، الهام رحیمی رتبه سوم و در بخش صحیفه سجادیه احمد جعفریرتبه اول را بدست آوردند.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد ادامه داد: در قسمت دانش آموزی، امیرحسین جمشیدیان رتبه دوم اذان، حسین افتخاری رتبه سوم حفظ قرآن کریم، فاطمه مرادی رتبه اول انشاء نویسی دوره متوسطه دوم، محمدحسین فتح الهی و امیرمحمد امینی به ترتیب در دوره های متوسطه دوم و متوسطه اول، رتبه های دومو سوم بخش صحیفه سجادیه را کسب کردند.

دکتر روزبهانی اضافه کرد: در بخش کارکنان، نفیسه رشیدزاده رتبه دوم پژوهش و آرزو فرخ رتبه سوم صحیفه سجادیه را از آن خود کردند.

tarhe ghods370 270


شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار و تازه ها