راه اندازی مدرسه دائمی فوتبال در سما نجف آباد

2

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سمای نجف‌آباد از راه‌اندازی مدرسه دائمی فوتبال در این مرکز خبر داد.

دکتر اسدالله خاکی صبح امروز در حاشيه مراسم افتتاح مدرسه فوتبال سمای‌نجف‌آباد گفت: در راستای ابلاغ دستورالعمل راه‌اندازی و توسعه مدارس تخصصی و آکادمی‌های ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز سما، مدرسه فوتبال دائمی سمای نجف‌آباد به همت هنرستان تربیت‌بدنی این واحد راه‌اندازی شد.

وی افزود: با توجه به وجود زیرساخت‌ها و امکانات مطلوب ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و تأسیس هنرستان تربیت‌بدنی در مجموعه سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، مدرسه فوتبال با مشارکت مرکز سما و واحد دانشگاهی نجف‌آباد راه‌اندازی شد كه نونهالان و نوجوانان در رده سنی ۶ تا ۱۶ سال را آموزش می‌دهد.

1

رئیس سمای نجف‌آباد با تأکید بر توسعه فعالیت‌های ورزشی، استعدادیابی، تقويت نشاط ورزشی در کودکان و نوجوانان، استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی را از اهداف تأسیس مدارس تخصصی ورزش برشمرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی نونهالان و نوجوانان و هدایت صحیح آنان در این مسیر گامی هرچند کوچک در راستای ايفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی و برنامه‌ریزی مطلوب برای مدیریت اوقات فراغت گروه‌های مختلف سنی برداشته شود.

5

 

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد از راه اندازی مدرسه دائمی فوتبال در این مرکز خبر داد.

دکتر اسداله خاکی در حاشيه مراسم افتتاحیه مدرسه فوتبال سما نجف آباد گفت: «در راستای ابلاغ دستورالعمل راه‌اندازی و توسعه مدارس تخصصی و آکادمی‌های ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین استفاده بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز سما، مدرسه فوتبال دائمی سما نجف آباد به همت هنرستان تربیت بدنی این واحد راه اندازی شد.»

نشست هم اندیشی مدیران سما نجف آباد و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان

IMG 2844

جمعی از مدیران مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دیدار کردند. در این دیدار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای این مجموعه، توجه به مسائل تربیتی، اخلاقی و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان را یکی از اولویتهای مهم مرکز برشمرد و افزود: با توجه به تفاوت نیازهای دانش آموزان در سنین مختلف و حساسیت های مرتبط با آن، تعامل و ارتباط با خانواده ها در قالب جلسات آموزش خانواده و بصورت مستمر در طول سال تحصیلی برنامه ریزی شده است.

IMG 2846

دکتر اسداله خاکی پیاده سازی اهداف و شاخص‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس سما نجف آباد را از اولویتهای این مجموعه برشمرد و تاکید کرد: مدیران سما نجف آباد تلاش دارند با همت خانواده ها، معلمین و دانش آموزان به شاخص های این سند تحول جامه عمل بپوشانند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر جایگاه والای تعلیم و تربیت افزود: در قرآن و روایات و سیره معصومین (علیهم السلام) این جایگاه به طور عینی قابل مشاهده است. وی خطاب به مدیران افزود: یکی از الگوهای تعلیم و تربیت بستر سازی برای آموزش و پرورش است که این مهم در مجموعه سما نجف آباد طراحی و پیاده سازی شده است. حجت الاسلام والمسلمین حیدری ضمن قدردانی از کسب موفقیت ها در عناوین مختلف در مجموعه سما نجف آباد، آن را نتیجه تلاش، همدلی، تعامل و روحیه جهادی دانست و افزود: نیاز به تقویت این ویژگی ها در جامعه امروز به شدت احساس می شود. وی افزود: وجود روحیه جهادی باعث بروز گشایش های بزرگ در ساختارهای اقتصادی و اجتماعی خواهد شد که باید بیش از گذشته ‏ایجاد و تقویت گردد.

IMG 2867

حجت الاسلام حیدری با اشاره به ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبریرا چشم انداز نهادها و مجموعه‌های مختلف کشور دانست و افزود: افق تعلیم و تربیت در این بیانیه به صورت شفاف و روشن قابل مشاهده است. وی با تاکید بر نقش محوری دانشگاهیان در عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، توسعه علم و فناوری، پژوهش و مهارت افزایی را از جمله اقدامات در راستای تحقق آن برشمرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با قدردانی از فعالیتهای مجموعه سما نجف آباد در زمینه مهارت آموزی تاکید کرد: فارغ التحصیلی دانش آموزان و دانشجویانسمایی باید با کسب حداقل یک مهارت توأم باشد. وی افزود: همه ما باید با همت و کار جهادی و با ایجاد یک نهضت علمی، کشور را به قله‌های اقتدار علمی و فناوری در دنیا برسانیم. حجت الاسلام حیدری با قدردانی از اقدام مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد در ارسال کمک‌های مردمی و همچنین ارسال بخشی از تولیدات کارگاه کاربنیان طراحی و دوخت این مرکز و توزیع آن در مناطقسیل زده در قالب گروه جهادی، این اقدام را در راستای تحقق شعار رونق تولید عنوان کرد. وی در پایان ابراز امیدواری کرد مجموعه سما نجف آباد در ادامه مسیر پیش رو با تداوم ایجاد ابتکار و خلاقیت در زمینه های مختلف برای خود کارگشا و برای مجموعه‌های دیگر راهگشا باشد.

منبع: روابط عمومی

 

  جمعی از مدیران مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سما، در این دیدار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این مجموعه، توجه به مسائل تربیتی، اخلاقی و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان را یکی از اولویت های مهم مرکز برشمرد و افزود:«با توجه به تفاوت نیازهای دانش آموزان در سنین مختلف و حساسیت های مرتبط با آن، تعامل و ارتباط با خانواده ها در قالب جلسات آموزش خانواده و به صورت مستمر در طول سال تحصیلی برنامه ریزی شده است

 دکتر اسداله خاکی پیاده سازی اهداف و شاخص‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس سما نجف آباد را از اولویتهای این مجموعه برشمرد و تاکید کرد:«مدیران سما نجف آباد تلاش دارند با همت خانواده ها، معلمان و دانش آموزان به شاخص های این سند تحول، جامه عمل بپوشانند
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر جایگاه والای تعلیم و تربیت افزود:«در قرآن و روایات و سیره معصومین (علیهم السلام) این جایگاه به طور عینی قابل مشاهده است
 
وی خطاب به مدیران افزود:«یکی از الگوهای تعلیم و تربیت بستر سازی برای آموزش و پرورش است که این مهم در مجموعه سما نجف آباد طراحی و پیاده سازی شده است.» حجت الاسلام والمسلمین حیدری ضمن قدردانی از کسب موفقیت ها در عناوین مختلف در مجموعه سما نجف آباد، آن را نتیجه تلاش، همدلی، تعامل و روحیه جهادی دانست و افزود:«نیاز به تقویت این ویژگی ها در جامعه امروز به شدت احساس می شود. وی افزود: وجود روحیه جهادی باعث بروز گشایش های بزرگ در ساختارهای اقتصادی و اجتماعی خواهد شد که باید بیش از گذشته ‏ایجاد و تقویت گردد.» حجت الاسلام حیدری با اشاره به ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبریرا چشم انداز نهادها و مجموعه‌های مختلف کشور دانست و افزود:«افق تعلیم و تربیت در این بیانیه به صورت شفاف و روشن قابل مشاهده است

 وی با تاکید بر نقش محوری دانشگاهیان در عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، توسعه علم و فناوری، پژوهش و مهارت افزایی را از جمله اقدامات در راستای تحقق آن برشمرد.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با قدردانی از فعالیتهای مجموعه سما نجف آباد در زمینه مهارت آموزی تاکید کرد:«فارغ التحصیلی دانش آموزان و دانشجویانسمایی باید با کسب حداقل یک مهارت توأم باشد. وی افزود: همه ما باید با همت و کار جهادی و با ایجاد یک نهضت علمی، کشور را به قله‌های اقتدار علمی و فناوری در دنیا برسانیمحجت الاسلام حیدری با قدردانی از اقدام مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد در ارسال کمک‌های مردمی و همچنین ارسال بخشی از تولیدات کارگاه کاربنیان طراحی و دوخت این مرکز و توزیع آن در مناطقسیل زده در قالب گروه جهادی، این اقدام را در راستای تحقق شعار رونق تولید عنوان کرد.
 
وی در پایان ابراز امیدواری کرد مجموعه سما نجف آباد در ادامه مسیر پیش رو با تداوم ایجاد ابتکار و خلاقیت در زمینه های مختلف برای خود کارگشا و برای مجموعه‌های دیگر راهگشا باشد.
 
 

 

منبع :  روابط عمومی

امام جمعه نجف آباد: آینده نگری و به روز بودن، از علل موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی است.

IMG 2803

جمعی از مدیران و مسئولان مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دیدار کردند. نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد در این دیدار با تاکید بر جایگاه والای نماز در روایات، خطاب به مدیران گفت: نماز مظهر ذکر و توجه به مبدأ هستی است، بنابراین طراحی همه برنامه ها باید بر محور نماز صورت گیرد. وی افزود: دنیا با سختي ‏ها پيچيده شده است اما وجود این سختی ها و مشکلات یکی از ملزومات ساخته شدن انسان در این دنیا است. حجت الاسلام مصطفی حسناتی اضافه کرد: مطابق روایات، بلایا و سختی ها از سنت های الهی به شمار می رود و خداوند با این قانون عیار بندگی و جایگاه صابران و مجاهدان را مشخص می‌کند.

IMG 2833

امام جمعه نجف آباد با قدردانی از ورود دانشگاه آزاد اسلامی برای کمک‌رسانی به مردم در مناطق سیل‌زده، این حضور را اقدامی ارزشمند دانست و خاطرنشان کرد: آینده نگری و به روز بودن، از علل موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی در انجام مطلوب ماموریت های محوله است. وی از اقدام مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد در ارسال کمک‌های مردمی و همچنین ارسال بخشی از تولیدات کارگاه کاربنیان طراحی و دوخت این مرکز و توزیع آن در مناطق سیل زده در قالب گروه جهادی قدردانی کرد و افزود: حضور داوطلبانه اقشار مختلف مردم نمونه ای از اتحاد، وحدت و همدلی را به نمایش گذاشت که مشابه آن در دنیا بی سابقه و اقدامی تأثیرگذار در جهت کاستن از مشکلات و گرفتاری های مردم در این مناطق بود. حجت الاسلام مصطفی حسناتی با تاکید بر لزوم آمادگی همه مردم و مسئولان در برابر حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله افزود: ضرورت ایجاد و حفظ این آمادگی در کاهش خسارت های ناشی از حوادث احتمالی در آینده بسیار موثر خواهد بود.

IMG 2821

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما نجف آباد با اشاره به تغییر رویکرد در سیاست های کلان دانشگاه آزاد اسلامی و ماموریت هایی که در زمینه تعلیم و تربیت دانش آموزان مدارس و همچنین تربیت تکنسین ماهر به عهده دانشگاه و سازمان سما گذاشته شده است گفت: مطالباتی وجود دارد که باید با تحقق اهداف و شاخص های سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش در مدارس و همچنین مهارت آموزی مفید و موثر حاصل شود. دکتر اسداله خاکی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای مهارت آموزی در مدارس گفت: برنامه ریزی جامعی در جهت مهارت آموزی دانش آموزان در مدارس و آموزشکده فنی و حرفه ای این مرکز شکل گرفته است تا دانش آموزان مهارت هایی را که در مقاطع ابتدایی فرا می گیرند در مقاطع متوسطه تکمیل نمایند.

 

منبع: روابط عمومی

برای دومین سال پیاپی: دانش آموز سما نجف آباد رتبه اول مسابقات جهانی نقاشی را از آن خود کرد

Fatemeh Javanmardi 2

فاطمه جوانمردی دانش آموز متوسطه دوره اول سما نجف آباد موفق شد مقام اول جهان را در مسابقات نقاشی سازمان جهانی بهداشت(who) کسب کند. این مسابقات در سال 2019 و با شعار مراقبت بهداشتی اولیه برای پوشش همگانی سلامت در سطح دانش آموزان و در رده های سنی 8 تا 18 سال در کشور مصر برگزار شد.

شرکت کنندگان از 22 کشور منطقه مدیترانه شرقی، در این مسابقات حضور داشتند که پس از بررسی آثار ارسال شده از سوی داوران بین المللی مسابقه، حائزین رتبه از هر گروه به تفکیک انتخاب و در نهایت فاطمه جوانمردی دانش آموز سمای نجف آباد موفق شد رتبه اول را در گروه سنی 12 و 13 سال بدست آورد.

در این دوره مسابقات بیش از ۹۰۰ اثر کودکان و نوجوانان ایرانی به دفتر مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در کشور مصر ارسال شد که دانش‌آموزان ایرانی با کسب رتبه‌های اول تا پنجم در گروه‌های سنی ۱۸-۸ سال موفق شدند بالاترین جایگاه را در میان ۲۲ کشور منطقه مدیترانه شرقی به دست آوردند.

سازمان جهانی بهداشت همه ساله موضوعی خاص که اولویت بهداشت عمومی را نشان می دهد و با هدف افزایش توجه و آگاهی عموم مردم و تمرکز اقدامات و فعالیت ها، را انتخاب می کند و شعار سال 2019 این سازمان، مراقبت بهداشتی اولیه برای پوشش همگانی سلامت انتخاب شده است.

پوشش همگانی سلامت بر اساس اساسنامه سازمان جهانی بهداشت در سال 1948 تعریف شده است، که سلامتی را حق اصلی بشر می داند و حصول اطمینان و تعهدی است تا همه به بالاترین سطح قابل دستیابی سلامت برسند. این روز فرصتی برای همه افراد در تمام جامعه فراهم می کند تا در فعالیت هایی که باعث ارتقاء سلامت می شود، مشارکت کنند.

یکی از دلایل تمرکز در خصوص پوشش همگانی سلامت، محرومیت دست کم نیمی از جمعیت جهان از دسترسی کامل به خدمات اولیه سلامت عنوان شده است.

منبع: روابط عمومی

iaun

 Location-Icon-Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه
 تلفن تلفن:                            ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir

 twitter    instagram    Linkedin-Icon    telegram    apci-aparat  

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.

مجری وب سایت

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار و تازه ها